loader

Basın Bültenleri

TÜRKONFED ve TÜSİAD'DAN İşletmelerin Dijitalleşmesi için İş Birliği

15 Nisan 2022 Cuma

TÜRKONFED yürütücülüğünde hayata geçirilen Dijital Dönüşüm Merkezi (DDM) ile TÜSİAD Sanayide Dijital Dönüşüm (SD2) Dijital Platformu, iş süreçlerini dijitalleştirmek isteyen farklı sektörlerden şirketlere yol haritalarını oluşturmalarında destek olmak üzere bir araya geldi.

Dijital Dönüşüm Merkezi'ne Seçilen KOBİ Sayısı 150'ye Yükseldi!

13 Kasım 2019 Çarşamba

KOBİ’lerin dijitalleşme yolculuğuna rehberlik etmek amacıyla kurulan Dijital Dönüşüm Merkezi’ne başvurular tamamlandı. Projeye başvuru sürecinde gelen yoğun talep sonrası dijitalleşme süreçleri ile tanıştırılacak KOBİ sayısı artırıldı.

Dijital Dönüşüm Merkezine KOBİ Başvuruları Devam Ediyor!

9 Ağustos 2019 Cuma

KOBİ’lerin dijitalleşme yolculuğuna rehberlik etmek amacıyla kurulan Dijital Dönüşüm Merkezi’ne başvurular, 30 Eylül 2019’a kadar devam ediyor. Proje kapsamında ilk etapta merkezi veya bir şubesi İstanbul’da bulunan 120 KOBİ’nin dijitalleşme süreçleriyle tanıştırılması hedefleniyor.

DDM ile KOBİ'lere Özel Butik Tekno Çözümler!

28 Mart 2019 Perşembe

Türkiye ekonomisinin can damarı KOBİ’lerin küresel rekabetçilik güçlerini artırmasını sağlamak ve dijitalleşme süreçlerine destek olmak amacıyla başlatılan “KOBİ’ler Gelecekle Buluşuyor: Dijital Dönüşüm Merkezi Projesi”, İstanbul’da düzenlenen bir toplantı ile tanıtıldı.